Musto, Bodrum

Musto arkadaşlarla buluşarak, bir şeyler yiyip içmek için ideal mekânlardan biri. Bodrumluların favorisi olan bu restoranı boş görmek zor. Uzun ve detaylı menüsü, herkesin ağız tadına uygun bir lezzet mutlaka barındırıyor. Risk almak istemeyenlere makarna veya salata listesini önerebiliriz. Maceraseverlerse, menüde göze çarpan foie gras (kaz ciğeri) suşi veya “çıtır mantar”ı (aromatik bir sosa bulanmış mantarlar yufka ile sarılıp kızartılıyor) tercih edebilir. Menüdeki bu yemekler Musto’nun risk aldığı tarifler olsa da müşterilerin ayakta masa bekmesine bakarak, mekânın gastronomi deneylerinin güzel sonuçlar doğurduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Restoranın, zengin yemek menüsüne eş, dopdolu bir barı da var. Karar veremeyenler için Bodrum üretimi biraları önerebiliriz. Bu dillere destan biralar özellikle hafta sonlarında erkenden tükeniyor. Saatler akşam yemeği zamanını gösterdiğinde çok (çok ama çok!) kalabalık oluyor. Gitmeden mutlaka rezervasyon yaptırın.

Her gün saat 08:00-03:00 arasında açık. Neyzen Tevfik Caddesi No.128-130, Bodrum; T: (0252) 313 33 94; www.mustobistro.com

Musto, Bodrum

Read also:  Bodrum'un en lezzetli hamburgerleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*