Yaz Stili: Türk Mayo ve Bikini Tasarımları

Son yıllarda, Türk mayo ve bikini tasarımlarındaki yaratıcılık inanılmaz seviyelerde. Bodrum’dayken yerli yetenekleri keşfedin ve yazınızı sonsuza kadar hatırlatacak eşsiz bir parça alın.

Achelya UluchayAchelya Uluchay

Kıbrıs doğumlu, Londra’da okumuş ve İstanbullu Uluçay’ı bir kategoriye sokmak zor. Yine de tasarımları onun gibi dikkat çekici ve farklı kadınlara yönelik. Boutique Shiva, Çökertme Caddesi Çınar İş Merkezi No.108, Yalıkavak ve Rixos Premium Bodrum, Vogue Hotel Bodrum’dan ulaşabilirsiniz.

5th Position5th Position

Hareket rahatlığını tasarımda ön planda tutan 5th Position tasarımcıları, akıllarından macera duygusunu hiç çıkarmayarak yarattıkları tasarımların giyer giymez rahatlatacağına dair garanti veriyorlar. Online olarak 5thpositionstore. com’ dan ulaşabilir ya da Fash mağazasından satın alabilirsiniz.

Sand & BlueSand & Blue

Minimal tasarımlar ve cesur detayların arasındaki mükemmel dengeyi mi arıyorsunuz? Sand & Blue sizi yazınız sonsuza kadar sürecekmiş gibi hissettirecek. Çökertme Caddesi, Yalıkavak Marina’daki Beymen Resort mağazasından ve online olarak www.sandandblue.com’dan ulaşabilirsiniz.

Direct MessageDirect Message

Aradığınızı bulamıyorsanız çözüm, kendiniz yapmak olabilir. Deniz Marşan’ın hip ve günlük “bohem sahil hikâyeleri” bu yılın moda trendlerine tamamıyla uyuyor. Online olarak directmessage.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Ceren Ocak

Türkiye’nin en büyük mayo/bikini markalarından biri olan Zeki Triko’da deneyim kazandıktan sonra, tasarımcı Ceren Ocak kendini yansıtan bir marka yarattı. Online olarak www.cerenocak.com’dan ulaşabilirsiniz.

 

Read also:  Mavinin 50 tonu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*