Bodrum Havlu: Anadolu Geleneklerinin Temsilcisi

Türkiye, pamuğu, ipeği ve geleneksel üretim teknikleriyle ev tekstili sektöründe Dünya’da öncü ülkelerden. Bodrum Havlu da Anadolu’nun bu zenginliğini, modern tasarımlar ve tekniklerle harmanlayarak Gündoğan mağazasında 1991 yılından beri Bodrumlulara sunuyor.

Bodrum Havlu’nun BHL markası adı altında dokuttuğu ürünleri tıpkı ilham aldığı Anadolu gibi çeşitli. Banyolarınızı şenlendirecek rengarenk havlu takımlarının yanı sıra Türk geleneklerini her gün deneyimleyebileceğiniz hamam grubu ürünleri de büyük ilgi görüyor. Tığ işlemeli banyo keselerinden, klasik çizgili peştamalların canlı renklerle yeniden yorumlanmasıyla oluşturulmuş hamam koleksiyonu banyosunda fark arayanlar için ideal. Yıllardır evlerimizde yer alan Bodrum Havlu banyoyla sınırlı kalmıyor ve Amerikan servis, masa örtüsü ve peçeteliklerle mutfaklarımıza da giriyor. Halihazırdaki ürün çeşitlerinden beğendiklerinizi dilediğiniz ölçülerde özel sipariş de verebiliyorsunuz.

Bodrum HavluBuldan, bürümcük ve pek çok yöresel kumaştan el işi örgülerle üretilen ev tekstili ürünleri de koleksiyonun diğer parçalarından. Ödemiş ipeğinden altın keseleri, Fethiye pamuğundan dastar dokuma masa örtüleri gibi bölgesel zenginlikleri de Bodrum Havlu Gündoğan mağazasında bulabilirsiniz. Amacınız ister yazlığınızın ihtiyaçlarını karşılamak, ister yaz sonunda Bodrum’a veda ederken yanınızda bir hatıra götürmek olsun bu yaz Bodrum Havlu’nun birbirinden güzel ürünlerine göz atmadan dönmeyin.

Torba Yalıkavak Yolu, Gündoğan, Bodrum; T: (0252) 387 94 60. bodrumhavlu.com

Bu bir tanıtımdır.

Read also:  Antik çağlara çıkan yollar: Euromos-Iassos ve Stratonikeia-Lagina turu yolları

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*