Bodrum’un en lezzetli hamburgerleri

Bodrum’un pek çok yerinde hamburgerci görmek mümkün, ancak sadece birkaçı bu yiyeceği gerçekten hakkını vererek yapıyor. Yazımızda hamburger yapmakla kalmayıp lezzeti başka bir boyuta taşıyan, iki farklı yerden bahsedeceğiz.

Hamburgerlerinizin sürprizlerle dolu olmasını seviyorsanız Ox Wine & Burger Bar tam size göre bir yer. Aklınıza gelebilecek herhangi bir malzemeyi (mesela, domuz pastırması reçeli veya söğüş dana eti) ellerinde bulmanız olası. Makarna ve salata çeşitlerinin dâhil olduğu menülerindeki tüm porsiyonlar son derece büyük; bu yüzden sipariş vermeden önce yeterince aç olduğunuzdan emin olun. Yine çeşidi bol şarap menüsünden bir kadeh için yer ayırmanızı da ısrarla tavsiye ediyoruz.

Akşam yemeği için mutlaka rezervasyon yaptırın. Kumbahçe Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No.155, Bodrum; T: 0532 356 76 52

Little Burger Shop By The Sea, Bodrum

Gümüşlük’ün meşhur deniz kıyısı restoranlarının arasında yer alan, küçük bir dükkân olan Little Burger Shop By The Sea, pek çok çeşitteki hamburgerlerini iki farklı boy seçeneğiyle sunuyor. Kalite ile çeşitlilik, mekânın DNA’sına kazınmış ve fiyatlar şaşırtıcı şekilde uygun. Karamelize soğan, Rokfor peyniri, Jalapeno biberi gibi malzemeler tek tek seçiliyor ve özenle hazırlanıyor. Manzarayı da unutmayalım! O da hamburgerinizin yanında size müessesenin ikramı oluyor. Her gün saat 11:00-23:00 arasında hizmet veren mekân, kışları da bazı günlerde ve hafta sonlarında açık.

Detaylar için faydalanabileceğiniz iletişim bilgileri: Yalı Mevkii No.64, Gümüşlük 1120. Sokak, Bodrum; T: (0252) 394 45 42; www.littleburgershop.com

Read also:  Midye7, Yalıkavak

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*