Off Gümüşlük, Gümüşlük

İstanbul’un, kaliteli yemekleri ve eğlence anlayışıyla tanınan markalarından biri, özüne sadık bir şekilde Bodrum’un bohem mahallesi Gümüşlük’e taşınırsa ne olur? Cazip konumunun avantajlarından faydalanan Off Gümüşlük, yerel rakiplerinin hiçbirinin boy ölçüşemeyeceği, çok yönlü bir hizmet sunuyor. Restoran olarak servis veren mekân aynı zamanda, gündüzleri çeşitli atölyelere, akşamları da canlı müzik etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Belirli günlerde zanaatkârların ürünlerini satışa sunduğu el sanatı pazarına veya evlilik yemininizi deniz manzarası eşliğinde edebileceğiniz bir kutlama alanına dönüştüğü de oluyor.  

Günlük olarak değişen ve bölgedeki diğer restoranların yanında öne çıkan menüsü, restoranın en başta gelen artılarından. Özel menü geceleri, pazar günlerini keyiflendiren uzun kahvaltılar ve sahilin tadını çıkarırken yudumlayabileceğiniz mevsim kokteylleri gibi. Ayrıca, öğle sonrasını gölgede dinlenerek veya kahve molası vererek geçirmek isteyenler için ideal bir de arka bahçesi var.

Kısacası Off Gümüşlük, aradığınız her türden etkinliği karşılayacak nitelikte, ama mekânın en önem verdiği konu, her şeyden önce Bodrum’un hareketli eğlence hayatında nefes alabileceğiniz bir yer olmak. Ayrıntılı etkinlik programlarını öğrenmek için Off Gümüşlük Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Her gün 09:00-02:00 arası açık.

1131 Sokak No.1, Gümüşlük; T: (0538) 921 53 54

Read also:  Modern hayatta eski gelenekler: Bodrum’da sağlık