Dramalı, Ortakent

Bodrum’da her sezon, dört gözle beklenen ve uzun süre dillerden düşmeyecek yeni bir açılışla karşılanıyor. Ortakent’te açılan Dramalı, güzel tınılı ismiyle, 2018 sezonunda gitmeniz gereken o yerlerden biri hâline geldi bile. Mustafa Ataman’ın fikir babalığını yaptığı mekân, Ortakent sakinlerinin favori adreslerinden biri olmak için yola çıkmış. Bölgedeki hatırı sayılır sayıdaki restoran seçeneğine rağmen, Dramalı’nın kendine has konsepti eksik olanı tamamlar nitelikte.

Kapalı ve açık alanlarında 120 kişi ağırlayabilen Dramalı, büyük etkinliklerin altından kalkabilecek kapasitede. Geniş alanı gözünüzü korkutmasın, burada her detay konfor ve mahremiyet ön plana alınarak düşünülmüş.

Geniş bahçesinin tam ortasındaki sahnesi, yaz boyunca hemen her gece canlı caz performanslarına ev sahipliği yapıyor (Programı Dramalı’nın sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz). Çocuk misafirlerin alınmadığı mekân, gece boyunca süren bir konforu garanti ediyor.

Dramalı, mutfağıyla da ayrı bir övgüyü hak ediyor. Orijinal tarife göre hazırlanmış Café de Paris antrikot da dâhil olmak üzere, yüksek kalite et yemekleri menünün en göze çarpan kısmı. Her damak tadına uygun seçenekler sunan geniş şarap menüsü ve Gümüşlük M.O.S. (Museum of Sweets) tarafından özel olarak hazırlanan tatlıları da keyfinize keyif katacak. Yemeklerin büyük çoğunluğu her akşam özel olarak hazırlandığından, sunulan seçeneklerin tümünden yararlanmak için önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Her gün 10:00-23:30 arası açık.

Oyder Caddesi, Bahçe Sokak No.11, Ortakent; T: (0252) 348 35 34

Read also:  Antik zamanlar Milas’ta gün yüzüne çıkıyor