Gravilya, Bitez

Etrafta dolaşarak müşterilerin koltuklarına kurulan kedileri ve kişisel bir günlüğünü andıran renkli menüsüyle Gravilya, bölgede bulabileceğiniz en rahat mekânlardan biri. Bitez bağlarının arasına saklanmış ve geç kahvaltılardan geç akşam yemeklerine kadar hizmet veren restoran, kaliteli mevsim malzemeleriyle hazırlanan yemekleri, taze çekilmiş kahvesi ve Bodrum birası ile yıl boyunca popüler kalmaya devam ediyor.

Gravilya’nın menüsü son derece hafif ve sağlıklı yemeklerden oluşuyor. Etli ve sebzeli hamburgerler, makarnalar ve restorana özgü tarifler ziyaretçilerinin beğenisini topluyor. Menüden seçiminizi yapmadan önce, mekânın güleryüzlü sahibi Tahsin Bey’den günün spesiyalitesi konusunda tavsiye almayı ihmal etmeyin.

Gravilya’nın samimi ambiyansını görünce, orada daha uzun kalmak isteyenler için kiralık misafir odaları ve özel bir kamp alanı da mevcut. Bisikletle gelenlere %10 indirim yapıldığını da hatırlatalım.

Salı-Pazar günleri 11:00-02:00 arasında açık. Limonlu Caddesi No.16, Bitez; T: (0252) 319 35 41, 0532 271 95 68; www.gravilya.com

Gravilya, Bodrum

Read also:  Avlu Bistro & Bar, Bodrum

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*